Seth Hastings

Seth Hastings (8. dubna 1762 – 19. listopadu 1831) byl členem Sněmovny reprezentantů USA (F-MA 4) od 24. srpna 1801 do 4. března 1803 (nástupce Leviho Lincolna staršího a předchůdce Josepha Bradleyho Varnuma) a od MA-10 od 4. března 1803 do 3. března 1807 (nástupce Nathana Reada a předchůdce Jabez Uphama).

Seth Hastings se narodil v roce 1762 v Cambridge ve státě Massachusetts, v roce 1786 se stal právníkem a v letech 1794 až 1795 působil jako městský pokladník v Mendonu a v letech 1801 až 1807 ve Sněmovně reprezentantů USA; v letech 1810 a 1814 pak působil ve Státním senátu a v letech 1819 až 1828 jako předseda Nejvyššího soudu okresního soudu ve Worcesteru. Zemřel v roce 1831.

ČTĚTE:   Peloponés